Aktualności

Aktualności

PROMOCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!

W sobotę 16 września odbył się leśny🌲 trening koszykówki🏀 w ramach akcji Sportowa Natura 2023🌳 pod tytułem „Zapraszamy Was na podróż w las”🌲🐗🐿🦔. Udział w niej wzięli chłopcy z dwóch koszykarskich🏀 grup Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka Wadowice”. Zajęcia odbywały się na terenach leśnych🐛🦋🪰 w okolicy Góry Jaroszowickiej🌲🐿 i miały na celu urozmaicenie treningów🤙, poprawę kondycji💪 oraz promocję Lasów Państwowych🌲🌳🏆. Akcja przebiegła sprawnie, bez kontuzji i urazów. Na zakończenie udanego treningu koszykarze napoili się sokami z darów lasu🌲🍄🍯 przygotowanymi przez Tłocznia Chocznia🧃🏅. Dziękuję chłopcom za sumienne podejście do tematu💪, Panu Rafałowi i Panu Jarkowi dziękuję za pomoc👏 w przygotowaniach, a Wam drodzy rodzice Dziękuję za wsparcie swoich podopiecznych👍.