Aktualności

Aktualności

KOSZYKÓWKA – SZKOLNY FINAŁ POWIATOWY!!!

6 i 8 lutego na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach odbyły się powiatowe zawody w koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Dzieci(rocznik 2011 i młodsi) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej(rocznik 2009 i 2010). W kategorii chłopców starszych zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach, natomiast chłopcy młodsi musieli uznać wyższość swoich rówieśników z SP 5 Andrychów i SP Lanckorona. Poniżej końcowa kolejność:

Igrzyska Dzieci(rocznik 2011 i młodsi)

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Lanckoronie

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach

Skład: Frączek Karol,Glanowski Mieszko, Gromada Tomasz, Karelus Teofil, Książek Adam, Małecki Szymon, Mąsiorski Aleks, Papiernik Karol, Polak Adam, Rychlik Tomasz, Szczurkowski Wojciech, Zatoń Maximilian.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej(rocznik 2009 i 2010)

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach

II miejsce: SP 2 w Andrychowie

III miejsce:  ZSP w Ryczowie

Skład: Benedyk Jacek, Ciapa Dominik, Czaja Patryk, Guzdek Alan, Jędrzejowski Rafał, Nizio Jakub, Pająk Sebastian, Prus Mateusz, Skałka Bronisław, Stańczyk Miłosz.

Gratuluję naszym koszykarzom sukcesu.