Aktualności

Aktualności

Kolejny turniej za nami!!!

3 grudnia 2023 roku zagraliśmy kolejny turniej koszykówki U – 12 chłopców w ramach ligi ślzkosz.

Tym razem zagraliśmy dwa mecze z MUKS Sari Żory I i z MUKS Sari Żory II – gospodarzem turnieju.

W pierwszym meczu toczyliśmy wyrównany pojedynek w 1 i 3 kwarcie, 4 kwartę wygraliśmy, a wyniki przedstawiały się kolejno: 8:7, 2:2 i 6:8. Niestety 2 kwartę przegraliśmy 14:0, ale gra naszych koszykarzy była zadowalająca.

Drugi mecz graliśmy po pięciominutowej przerwie i z mocniejszą ekipą gospodarzy trudno nam było rywalizować. Ponadto wkradło się zmęczenie spowodowane ponad dwugodzinną podróżą w trudnych warunkach atmosferycznych i małą, 10 – osobową kadrą.

Mimo dwóch porażek, turniej uważam za udany, a jutro wracamy do treningów ):):):)

Dziękuję chłopcom za sportową walkę i serce zostawione na parkiecie!!!

Dziękuję rodzicom(Mirka, Agnieszka, Basia, Jurek i Rafał) za pomoc w zorganizowaniu bezpiecznego transportu na turniej, za opiekę na turnieju, za profesjonalną obsługę fotograficzną i oczywiście za kibicowanie swoim podopiecznym!!!