Aktualności

Aktualności

Jr. NBA w Wadowicach!!!

Dziś, 17 grudnia, miało miejsce niezwykłe wydarzenie sportowe – pierwszy turniej Jr.NBA w Wadowicach. Organizatorem tego dynamicznego widowiska był Pan Marcin Sulikowski, który z wielkim zaangażowaniem przyczynił się do sukcesu tego sportowego święta.

Na trybunach zgromadziła się liczna grupa rodziców, tworząc fantastyczną atmosferę wspierającą swoje pociechy. Duża ilość dopingujących fanów sprawiła, że mecze pomiędzy drużynami stały się zacięte, pełne emocji widowiska.

Imponującą dogrywkę można było zaobserwować w konkursie rzutowym między drużynami Orlando Magic a Charlotte Hornets. To emocjonujące wydarzenie przyciągnęło uwagę wszystkich obecnych na turnieju, dostarczając dodatkowej dawki adrenaliny.

Nie tylko sportowe umiejętności były na pierwszym planie. Rodzice, z ogromnym zaangażowaniem, przygotowali bufet, zapewniając uczestnikom turnieju smaczne przekąski i napoje. Wielkie podziękowania od organizatora turnieju trafiają do firm Elsta Elektronika, Łysoń, Apilandia, Kotelnica Białczańska, Galicjanka, Media Target, oraz Starosty Powiatowego, których wsparcie okazało się kluczowe dla sukcesu tego wydarzenia.

Turniej Jr.NBA w Wadowicach nie tylko promował sport, ale również jednoczył społeczność w duchu wspólnej pasji i rywalizacji. To niezapomniane wydarzenie z pewnością pozostawi trwałe wspomnienia w sercach wszystkich uczestników.

Źródło: www.jr-nba.pl