Legia Warszawa mistrzem Polski! Andrzej Pluta MVP finałów OBL.

Legia Warszawa ponownie mistrzem Polski! Zespół ze stolicy pokonał w decydującym meczu Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 i wygrał serię finałową ORLEN Basket Ligi 4-3!  Z większą energią w mecz weszli goście, którzy po trójce Jayvona Maughmera prowadzili już 0:8. Na to niemal w pojedynkę reagował Shane Hunter. Później Legia dodatkowo odrabiała straty rzutami wolnymi […]