Aktualności

Aktualności

Program „KLUB” 2022

31 października zakończyliśmy zajęcia sportowe w ramach Programu Klub, które zostały przeprowadzone w okresie od 01.05.2022 – 31.10.2022. W treningach wzięło udział 42 dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Zajęcia odbywały się na sali sportowej i boiskach w Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach.
Dzięki zajęciom z koszykówki, poprawiła się kondycja ogólna oraz technika indywidualna chłopców i dziewcząt. Ponadto dzieci zdobyły odpowiednie wiadomości i umiejętności, które pozwoliły im osiągnąć bardzo dobre rezultaty sportowe. Zakupiony sprzęt sportowy w znacznym stopniu przyczynił się do sprawniejszego i lepszego przeprowadzenia zajęć sportowych jak również pozwolił na uatrakcyjnienie przeprowadzonych zajęć. Systematycznie były przeprowadzane testy sprawnościowe wśród chłopców i dziewcząt przez cały okres realizacji projektu co pozwoliło na sprawdzenie stopnia rozwoju pozyskanych umiejętności. Dzięki wsparciu w ramach programu Klub mogliśmy realizować swoje zadania w dobrych warunkach organizacyjno-finansowych.